Oslavy 100 let existence sboru dobrovolných hasičů Havířov – Životice

Vážení přátelé, milí spoluobčané. Psal se 5. srpen 1923, kdy pánové Josef Przybyla, Josef Delong, Pavel Sitek, Stanislav Reichenbach a pár dalších občanů Životic, stáli u zrodu založení požárního sboru dobrovolných hasičů. Letos to bude právě 100 let. 100 let, kdy generace po generaci se svou obětavostí, pílí, vstřícností, ochotou a hlavně srdcem pomáhají občanům našeho města, jako jednotka sboru dobrovolných hasičů Havířov - Životice.

Nyní, při příležitosti oslav stého výročí vás všechny srdečně zveme dne 26.8.2023 v čase od 10:00 v areálu haly Slávie, kde bude k vidění nejen hasičská technika z širokého okolí, ale také ukázky naší práce, občerstvení a spousta dalšího. Časový harmonogram dne bude ještě upřesněn a akce bude trvat do 16:00, kde bude u haly Slávie zakončeno spanilou jízdou přes město. Akce bude dále pokračovat od 16:30 na hřišti za hasičskou zbrojnicí v Životicích.

Těšíme se na vás. Vaši hasiči Havířov - Životice.